🇲🇰ДА ЛЕТУВАМЕ ВО ТАТКОВИНАТА 🇲🇰

☀️ЛЕТО 2020-Охрид ‼️

🏢ХОТЕЛ КЛИМЕТИЦА⭐⭐⭐

‼️ЕСКЛУЗИВНИ ЦЕНИ ЗА ЧЛЕНОВИТЕ НА МАКЕДОНСКИОТ ПОЛИЦИСКИ СИНДИКАТ

Почитувани членови
Македонскиот🇲🇰 полициски👮‍♀️ синдикат💪 потпиша договор за деловна соработка со
“ТДЗТУ- Бисуба Љубе” ДООЕЛ увоз-извоз Струга кој стопанисува со два хотела на Охридското крајбрежје: Хотел Климетица и Маива Хотел и Спа лоцирани во туристичката населба Св.Стефан Охрид‼️

Членовите на 👮‍♂️Македонскиот полициски синдикат👮‍♀️можат да ги користат услугите на 🏢ХОТЕЛ КЛИМЕТИЦА категоризиран како Хотел со⭐⭐⭐ѕвезди под следните услови:

✅7 ноќевања со доручек и вечера (HB) = 8.990 денари🚩
✅ 4 ноќевања со доручек и вечера (HB) = 5.900 денари🚩
✅Плаќање на 6 рати‼️
✅Без камата ‼️

✅Попуст на пијалок 20%‼️

📌Цените се по лице со вклучена туристичка такса‼️

Напомени и услови:
♦️Цената е по лице на ден во двокреветна соба‼️
♦️За сместување во еднокреветна соба се доплаќа 30% од редовната цена‼️
♦️Деца до 4,99 години гратис
(користат помошен лежај и оброк)

♦️Деца од 5 до 12,99 години плаќаат 50% од редовната цена‼️

Собите се опремени со:
° Wi-fi
° Клима
° Мини-бар

° ТВ

Резервации и информации👇

☎️ 075479023
📧mps@mps.mk

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *