Аутофилтер е увозник и застапник на различни производи наменети за автомобилскиот сектор

Аутофилтер е увозник и застапник на различни производи наменети за автомобилскиот сектор

Во нашиот асортиман се:
– Uniflux филтри
– 20 брендови од најпознатите и најбараните моторни масла и адитиви
– Акумулатори од Topla, Exide, Rombat и Taxxon
– Делови за подвозје и лагери
– Плочки за кочници и дискови од Allied Nippon, TRW, LPR, Brembo
– Ребрасти ремени и сетови со ребраст ремен од Dayco, Contitech, Luk, Valeo
– Свеќици и греачи од Denso и NGK
– Авто галантерија
За членовите на Македонски полициски синдикат нудиме:
– Плаќање до шест рати без камата (за минимум 1000 ден./месец) за сите производи
– Или попуст од 10% за плаќање во готово
Нашите продажни салони се лоцирани во Скопје во:
– Карпош 4 – 02 307 7988 ( Бул. Партизански Одреди 88 лок. 22, Скопје)
– Аеродром – 02 245 7723 (Ул. Коста Новаковиќ Бр. 7 лок. 5, Скопје)
Дел од нашите производи можете да ги видите и на нашта веб страна www.autofilter.mk

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *