СРЕЌНА НОВА 2019 ГОДИНА

СРЕЌНА НОВА 2019 ГОДИНА

Почитувани членови на Македонскиот полициски синдикат и сите вработени во Министерството за внатрешни работи на Република Македонија, Агенцијата за разузнавање и Управата за финансиска полиција,

Со искрена благодарност за Вашата досегашна доверба, Ви посакуваме среќни празници добро здравје, љубов, среќа, успех и остварување на Вашите соништа во Новата 2019 година.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *